TomografiMarket
3D CBCTNewTom Giano HR dental tomografi (CBCT) cihazı
NewTom·3D CBCT

Giano HR

CBCT öncüsünden yüksek çözünürlük

FOV
8x8 / 13x9 / 17x13
Voksel
0.075-0.3 mm
Tarama
18 sn
Sensör
FPD CMOS
3D CBCT İtalya Düşük Doz Panoramik Sefalometrik AI Destekli Kompakt Hızlı Tarama
Broşür

Distribütör garantisi, kurulum ve eğitim dahil teklif için uzmanlarımızla görüşün.

Öne Çıkanlar

Giano HR neden tercih ediliyor?

  • Üç yükseltilebilir 3D konfigürasyon: Prime, Advanced, Professional
  • 8x8, 13x9 ve 17x13 cm FOV, 0.075 mm'ye inen voksel
  • Patentli SafeBeam: hastaya göre otomatik doz uyarlama
  • ECO Scan ile 1 saniyenin altında ışınlama süresi
  • Opsiyonel DCIII doğrudan dönüşüm dedektörü, 11 katmanlı Ultra HD MultiPAN
  • NNT yazılımı ve CephX bulut tabanlı otomatik sefalometrik analiz
Kimler İçin
  • Diş hekimliğinden KBB'ye uzanan çok disiplinli merkezler
  • İmplant ve ortognatik cerrahi planlaması yapan klinikler
  • Zamanla 3D kapasitesini büyütmek isteyen klinikler
Teknik Özellikler

NewTom Giano HR

Görüntüleme Modu
3D CBCT
FOV (Görüntüleme Alanı)
8x8 / 13x9 / 17x13
Voksel Boyutu
0.075-0.3 mm
Tarama Süresi
18 sn
Tüp Voltajı
60-110 kV
Tüp Akımı
0.5-20 mA
Rekonstrüksiyon
<90 sn
Sensör Teknolojisi
FPD CMOS
Menşei
İtalya
Diğer modellerle karşılaştır
Hakkında

NewTom Giano HR

NewTom Giano HR, CBCT teknolojisini diş hekimliğine ilk sunan İtalyan markanın modüler, yükseltilebilir 2D/3D platformudur. Prime, Advanced ve Professional olmak üzere üç 3D konfigürasyon, genel diş hekimliği ve implantolojiden KBB, üst hava yolu ve baş-boyun uygulamalarına kadar uzanır; 8x8, 13x9 ve 17x13 cm görüş alanları ve 0.075 mm'ye inen voksel boyutu, dental arklardan tüm maksillofasiyal bölgeye kadar yüksek çözünürlüklü hacimler üretir. 360 derecelik tarama ve patentli rekonstrüksiyon algoritmaları izotropik voksel ile artefaktı az, kısa süreli çekimler sağlar.

Doz yönetimi NewTom'un ayırt edici alanıdır. Patentli SafeBeam teknolojisi ışınlamayı hastanın yapısına otomatik uyarlar; darbeli jeneratör hastayı yalnızca tarama süresinin bir bölümünde ışınlar; ECO Scan modunda toplam ışınlama süresi 1 saniyenin altına iner. aMAR otomatik uyarlanabilir metal artefakt azaltma, amalgam ve implant kaynaklı bozulmaları orijinal veriyi koruyarak giderir.

2D tarafta yeri değiştirilebilir CMOS CsI PAN/CEPH sensörü, opsiyonel DCIII doğrudan dönüşüm dedektörüyle yükseltilebilir; bu teknoloji aynı dozda yaklaşık üç kat kontrast ve 11 katmanlı Ultra HD MultiPAN sunar, FocusPro ise katmanların en net bölgelerini tek görüntüde birleştirir. 10 inç dokunmatik konsol, dört lazer kılavuz ve yedi temas noktalı baş desteği konumlandırmayı kolaylaştırır. NNT yazılımı implant planlama, sinir izleme, hava yolu hacmi ölçümü, DICOM 3.0 ve CephX bulut tabanlı otomatik sefalometrik analiz ile iş akışını tamamlar.

  • 3D CBCT
  • FOV: 8x8 / 13x9 / 17x13
  • Voksel: 0.075-0.3 mm
  • Tarama: 18 sn
  • Sensör: FPD CMOS
Sık Sorulan Sorular

Giano HR hakkında merak edilenler

01NewTom Giano HR FOV seçenekleri nelerdir?
8x8, 13x9 ve 17x13 cm görüş alanları sunulur. Kullanılabilir hacimler seçilen konfigürasyona (Prime, Advanced, Professional) göre değişir; Professional konfigürasyon baş-boyun ve servikal omurga incelemelerine kadar uzanır.
02Giano HR'de DCIII teknolojisi nedir?
DCIII, kadmiyum tellür tabanlı doğrudan dönüşüm dedektörüdür; X-ışınını görünür ışığa çevirmeden doğrudan dijital sinyale dönüştürür. Aynı dozda yaklaşık üç kat kontrast, 11 katmanlı Ultra HD panoramik ve düşük dozlu ECO sefalometri sağlar ve sonradan eklenebilir.
03Giano HR düşük doz için hangi teknolojileri kullanır?
Patentli SafeBeam otomatik doz uyarlama, darbeli emisyon, ECO Scan modu ve uyarlanabilir FOV birlikte çalışır; üç farklı emisyon seviyesi tanısal ihtiyaca göre seçilir.
04NewTom Giano HR fiyatı ne kadar?
Fiyat; konfigürasyon, kurulum ve yazılım paketine göre değişir. Güncel teklif için TomografiMarket ile iletişime geçebilirsiniz.
Benzer Cihazlar

Diğer modelleri de inceleyin

Teklif

NewTom Giano HR için size özel teklif hazırlayalım.

Kliniğinize en uygun konfigürasyonu, kurulum planını ve fiyatı öğrenmek için hemen iletişime geçin.

WhatsApp ile yazın

+90 (850) 303 78 93 · info@tomografimarket.com

Ara WhatsApp